Postup koupě

A. Prodej

  1. Rezervace bytu je ošetřena rezervační smlouvou mezi klientem a realitní kanceláří se složením 48.400,- Kč vč. 21% DPH. Tato částka není započtena do ceny bytu.
  2. Smlouva o budoucí smlouvě kupní – zařizuje realitní kancelář, podpis smlouvy se provádí v sídle investora nebo v sídle realitní kanceláře DACHI.
  3. Kupní smlouva – po prohlášení vlastníka a kolaudaci bytové jednotky

B. Financování

Připravili jsme pro Vás zajímavé podmínky financování, které jsou nastavené pro klienty platící v hotovosti nebo formou úvěru stejně. Výhodou je složení částky 20% kupní ceny ke sjednanému datu s následným doplatkem 80% kupní ceny až na samotném konci výstavby.

Developerská společnost tak nepožaduje průběžné financování výstavby a nepřenáší náklady za čerpání vlastních zdrojů na klienty, kteří mohou ze svých úvěrových zdrojů platit až na konci výstavby. Konkrétní úspora pro klienty kupující byt za 2 500 000 Kč s hypotéčním úvěrem 2 000 000 Kč tak činí cca 50 000 Kč. Stejná a vyšší je pak naspořená částka u klienta, který má své 2 miliony uloženy po dobu jednoho roku na vhodném spořícím účtu.

Postup financování:

1. splátka – složení 20% kupní ceny do 15 dnů od podpisu smlouvy budoucí kupní. Pokud budete již v rámci 1. splátky uvažovat o úvěru (např. ze stavebního spoření ), připravíme Vám vzor nepodepsané smlouvy, na základě které finanční ústav připraví úvěr a ten se bude následně čerpat po podpisu dané smlouvy.

2. splátka - 80% - do podpisu kupní smlouvy, případně od splnění podmínek pro poskytnutí úvěru na danou nemovitost.

Jako u první splátky lze na základě vzoru smlouvy budoucí kupní požádat příslušný finanční ústav o schválení a přípravu úvěru. Máte tak klid a jistotu hned na začátku, že jsou peněžní prostředky připravené.

V případě Vašich dalších dotazů prosím kontaktujte prodejce projektu – Mgr. Anna Opluštilová, telefon: 736 532 204, e-mail: anna.oplustilova@dachi.cz

Platební podmínky lze dohodnout individuálně (např. platba po prodeji Vaší současné nemovitosti, úhrada v několika splátkách apod.).

 

 

Prodejce projektu

Mgr. Anna Opluštilová
  736 532 204
anna.oplustilova@dachi.cz
 

Finanční poradce

Pavel Kroutil
  777 241 912
pavel.kroutil@dachi.cz
© Copyright 2014 - Holandská čtvrť