Lokalita

Holandská čtvrť se nachází v dlouhodobě vyhledávané a oblíbené lokalitě Olomouce v blízkosti obchodní galerie Olomouc City na rozhraní katastrálních území Neředín a Řepčín.

Výborná dopravní obslužnost - jednou ze základních výhod Holandské čtvrti je skvělá dopravní dostupnost – autobusová zastávka je vzdálena jen 2 minuty klidné chůze, tramvajová 5 minut – a těmito dopravními prostředky se bez problému dostanete do centra během 10 minut. Autem dojedete do centra Olomouce pohodlně během 5 minut.

Občanská vybavenost - pro nákupy a ostatní služby rozhodně nikam daleko nemusíte – obchodní centrum City se od Holandské čtvrti nachází 300m a poskytuje širokou škálu služeb – od hypermarketu Globus, přes banky, lékaře, lékárny, restaurace, až po multikino CineStar. Rodiče jistě ocení také mateřskou a základní školu vzdálenou pouhých 10 minut od bytového komplexu.

Volný čas - bohaté sportovní vyžití, ale i alternativní osobní přepravu nabízí nově vybudované prodloužení cyklostezky. Obyvatelům se tu nabízí dlouhá trasa, která se nikde neprotíná s automobilovou dopravou. Asfaltový povrch z ní dělá trasu vhodnou i pro bruslaře. V blízkosti projektu se dále nachází několik sportovních zařízení. Relaxovat můžete při dlouhých procházkách v okolní přírodě a dále v oblasti Neředína.

© Copyright 2014 - Holandská čtvrť